RepMan Forum 2020

2008 Küresel Finansal krizi 1900’lerin başından bu yana yaşananların en serti olarak tarihe geçti. Dip dalgaları halen devam ediyor. Wall Street’in çatlayan duvarlarını onarılması şöyle dursun ayakta kalanların da yuvarlandığına tanık oluyoruz. Dünyanın dört bir tarafında ekonomik ve sosyal sancılar kramplara dönüşmüş durumda. Şirketler önünü göremiyor, yatırım yapmakta çekimser davranıyorlar. Sanki pusulalarını kaybetmiş gibiler. Krizler kaosa dönüşüyor. Bir sonraki adım ekonomik girdap! Böyle bir ortamda «itibar» konuşulur mu?

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi tam da böyle bir zamanda «itibarın» konuşulması gerektiği tezini savunuyor. Eğer, itibarın çıktısı güvense ve sırf bu yüzden itibar şirketlerin en önemli sermayesi ise krizler kaosa dönüşürken itibar konuşulmayacaksa ne zaman konuşulacak?

Ülkemizde alanında en yetkin konuşmacı konuklarımızla RepMan Forum 2019’da bunu tartışacağız. 19 Ağustos 2018’de kaybettiğimiz, ülkemizin «en itibarlı», saygın, örnek insanlarından Güngör Uras’ın anısına onun adını verdiğimiz özel oturumda…

Event Details
Sponsors